Meditsiiniuudised  • 5 juuli 2019 08:19
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Täiskasvanute vaktsineerimiseks hangitakse lisakogus leetrivaktsiini

Haigekassa juhatus otsustas lisada täiendava koguse MMR vaktsiini käesoleva aasta hankeplaani ja rahastada seda haigekassa eelarvest. Lisakogus on mõeldud eelkõige tervishoiutöötajate ja nakatunute kontaktsete vaktsineerimiseks.

Haigekassa juhatuse esimees Rain Laane.  Foto: Terje Lepp

Eesti Haigekassa juhatus arutas 2. juulil erakorraliselt leetrid-mumps-punetised (edaspidi MMR) vaktsiini täiendava mahu hankimist leetrite epideemilise leviku tõkestamiseks. Hinnates olukorra aegkriitilisust, leetrite epideemilise leviku kõrget riski ja vaktsineerimise sihtgruppe, otsustas juhatus täiendava koguse MMR vaktsiini lisada haigekassa käesoleva aasta hankeplaani ja rahastada see haigekassa eelarvest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee