Meditsiiniuudised  • 9 juuli 2019 08:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Laulu- ja tantsupeo välihaiglates vajas arstiabi ligi 600 inimest

XXVII laulu- ja XX tantsupeol “Minu arm” osutati kohapeal arstiabi 599 inimesele. Erinevate traumadega pöördumisi oli 106, tantsupeol juhtus neist 89 ning välihaiglatest saadeti täiendavatele uuringutele Tallinna haiglatesse 28 inimest.

Tantsupeolised vajasid veidi rohkem arstiabi kui laulupeolised. Regionaalhaigla meedikud aitasid kõiki abivajajaid.  Foto: Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Regionaalhaigla vastutas meditsiiniabi eest laulu- ja tantsupeo välihaiglates. Kokku oli laulu- ja tantsupeol ametis 30 regionaalhaigla meedikut, Kalevi staadioni välihaiglasse pöördus tantsupeo eelproovide ja kolme etenduse vältel kokku 391 abivajajat, lauluväljakul oli olukord mõneti rahulikum - nelja päeva jooksul tehti välihaiglasse 208 pöördumist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee