Aet Trisberg • 12 juuli 2019 08:50
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ida-Viru keskhaigla lõpetas aasta positiivse tulemiga

SA Ida-Viru Keskhaigla 2018. aasta majandustegevuse tulem oli positiivne - tulud ületasid kulusid 1,2 mln euro võrra.

Ida-Viru Keskhaigla aktiivravikorpus Ahtmes.  Foto: Raul Mee

SA Ida-Viru Keskhaigla (IVKH) meditsiiniteenuste maht oli 2018. aastal 39,7 mln eurot, aasta varem 35,2 mln eurot. IVKH põhiliseks lepingupartneriks on Eesti Haigekassa. Müük Eesti Haigekassale moodustas 86,1% haigla kogutuludest. 2018. aastal osutas Ida-Viru Keskhaigla raviteenuseid Eesti Haigekassa ravi rahastamise lepinguga võrreldes rohkem ca 2,6 mln euro ulatuses, millest haigekassa kattis osalise tasuna 1,2 mln eurot. Sarnaselt eelmistele aastatele kasvasid patsientide vajadused arstiabile ning haigla üldine võimekus teenuste pakkumiseks kiiremini kui lepingumahud haigekassaga, märgitakse haigla majandusaasta aruandes.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee