Triin Tabur • 22 august 2018 08:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Bakler jätkab IVKH juhina, Kariisist sai uus ülemarst

Tarmo Bakler jätkab ka uuel ametiajal Ida-Viru Keskhaigla juhatuse esimehena.  Foto: Raul Mee

Eile, 21. augustil toimus Ida-Viru Keskhaigla (IVKH) nõukogu koosolek, mille keskseks päevakorrapunktiks oli järgmiseks lepinguperioodiks juhatuse liikmete valimine.

Haigla nõukogu esimees, riigikogu liige Valeri Korb hindas konkursi kordaläinuks. "Tugevaid kandidaate oli nii haiglast kui väljastpoolt haiglat. Nõukogu tegi enda otsuse kandidaatide poolt kirjalikult esitatud visioonide ja vestluse põhjal teise vooru pääsenud kandidaatidega. Suur tänu kahele lahkuvale juhatuse liikmele ja kõikidele konkursil osalenutele nende panuse eest Ida-Viru Keskhaigla arendamisel," ütles nõukogu esimees.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee