Kadi Heinsalu • 22 juuli 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Confidol teist aastat pool miljonit eurot kahjumit

Confido Arstikeskus OÜ ehitab Tallinnas Veerenni t uut maja ja on käivitusaastatele vastavalt kahjumis. Kahe viimase aasta kahjum kokku on 1,1 mln eurot.

Arstikeskus Confido Tallinnas Veerenni t.  

Mullune kahjum oli pisut väiksem kui aasta varem: mullu oli kahjum 531 000 eurot, 2017. aastal 569 000 eurot. Käive on aga kahe aastaga peaaegu kahekordistunud: mullu oli see 843 000 eurot ja aasta varem 484 900 eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee