Kadi Heinsalu • 19 juuli 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lepingukaotus veel silmakliiniku majandustulemustes ei kajastunud

Dr Kai Noor Silmakabinet OÜ (kaubamärk Silmalaser) lõpetas 2018. aasta suurema kasumiga kui aasta varem, ehkki septembrist kadus olulise osa käibest toonud haigekassa leping.

Dr. Kai Noor Silmakliiniku laserprotseduuri läbi viimas.  Foto: Eiko Kink

Ligi 2,3 mln euro suuruse käibe juures teenis ettevõte mullu kasumit 136 000 eurot, aasta varem oli käive 2,1 mln ja kasum 123 000 eurot. Mullu suurenesid tööjõukulud ja tegevuskulud, kuid seda aitas katta 100 000 eurone tulu sidusettevõttelt (mullu tuli sealt poole vähem, toim). DR. Kai Noor Silmakabinet OÜ sidusettevõtja on OÜ Silmakirurgia.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee