Kadi Heinsalu • 17 juuli 2019 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Marek Šois jätkab edukalt haigekassata

2011. aastast on tuntud naistearst Marek Sois oma firma ainuomaniku ja arstina tegutsenud edukalt ja ilma haigekassa lepinguta. Nii juhtus ka mullu, heade tulemuste eest määrati omanikele ka dividende.

Naistearst Marek Šoisi ettevõttel oli taas edukas aasta  Foto: Veiko Tõkman, Äripäev

Dividendideks jääb majandusaasta aruande järgi 80 000 eurot. Aasta varem oli dividendisumma 100 000 eurot, kuid aruande järgi kogusummat välja ei ole võetud: on dividendivõlg üleval.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee