Aet Trisberg • 22 juuli 2019 12:38
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna Lastehaigla kasum kahanes

SA Tallinna Lastehaigla 2018. aasta kasum kahanes võrreldes aasta varasemaga 360 tuhande euro võrra, selgub majandusaasta aruandest.

Tallinna Lastehaigla juht Katrin Luts.  Foto: Erik Prozes

2018. aastal kujunes SA Tallinna Lastehaigla tulemiks ligi 566 tuhat eurot, aasta varem oli tulem 926 tuhat eurot. Samas kasvas lastehaigla käive - 2018. aastal oli käive 30,4 miljonit eurot, aasta varem 28,1 miljonit eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee