Aet Trisberg • 29 juuli 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Wismari haigla majandusaasta lõppes edukalt

Wismari Haigla AS, mis pakub psühhiaatrilist arstiabi sõltuvusprobleemidega ja muude psüühikahäiretega inimestele, lõpetas 2018. majandusaasta 1,12 miljoni eurose käibe juures 89,7 tuhande euroga kasumis.

Wismari haigla juht Valdur Jänes.  Foto: Erik Prozes

Võrreldes 2017. aastaga suurenes käive 5% ja kasum 6%. Samas aastal 2017 suurenes kasum 101%. Koos eelmiste perioodide jaotamata kasumiga oli 2018. aasta kasum 1,47 miljonit eurot, millest dividendideks jaotati 4158 eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee