Meditsiiniuudised  • 31 juuli 2019 12:34
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Põlva Haigla uus ravijuht on Marion Ploovits

Alates 1. oktoobrist täidab Põlva Haigla ravijuhi ülesandeid doktor Marion Ploovits, kes on olnud haiglaga seotud viimased seitse aastat.

Doktor Marion Ploovits on sisehaiguste eriala profiiliga ning töötanud alates 2015. aastast Põlva Haigla siseosakonna juhatajana.  Foto: Põlva Haigla

Doktor Marion Ploovits on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2007. aastal ja sisehaiguste residentuuri 2012. aastal. Doktor Ploovits on töötanud arstina peamiselt Põlva Haiglas, ent väikese koormusega on ta seotud ka Tartu Ülikooli Kliinikumiga.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee