Meditsiiniuudised  • 31 juuli 2019 08:14
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Regionaalhaigla teeb intensiivravis innovatsiooni

Regionaalhaigla astub jõudsaid samme paberivaba intensiivravi suunas. Juulis allkirjastati General Electricu elektroonilise intensiivravi (e-intensiivravi) tarkvara juurutamise projekti leping.

E-intensiivravi projekti juurutamine on regionaalhaigla lähimate aastate üks võtmeprojektidest.  Foto: PantherMedia

Intensiivravi keskuse juhataja doktor Kristo Eriksoni sõnul seisneb projekti peamine väärtus ravikvaliteedi tõusus. „Nii saavad intensiivravi arstid ja õed teha kiiremaid otsused ja see on meie töös kriitilise tähtsusega,“ ütles doktor Erikson. „Sisuliselt on see projekt esimene samm lähemale tehisintellekti kasutamisele intensiivravis,“ lisas doktor Erikson.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee