Kadi Heinsalu • 1 august 2019 21:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna Hambapolikliinikul oli imeline aasta

Tallinna linnale kuuluval Tallinna Hambapolikliinikul oli mullu imeline aasta, kuna kasumit õnnestus kasvatada pea poole võrra.

Tallinna Hambapolikliiniku fuajee.  Foto: Tallinna Hambapolikliinik

Majandusaasta aruande järgi oli hambakliiniku kasum 875 000 eurot, aasta varem 456 000 eurot. Mullune käive oli 8,3 mln eurot, aasta varem 7,6 mln eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee