Kadi Heinsalu • 1 august 2019 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Personalivärbamise firmad kiratsevad

Kui veel 5-6 aastat tagasi olid personalivärbamise firmad Eestis väga aktiivsed meedikuid Soome ja mujale tööle meelitama, siis mulluste majandustulemuste põhjal ei ole seis enam väga roosiline.

Arstid tööpostil.  Foto: Scanpix

Kõige edukam oli mullu Mehiläinen Eesti OÜ, mille käive oli mullu 240 000 eurot ja kasum 38 000 eurot ja võrreldes 2017. aastaga oli see suur edasiminek, kuna siis oli ettevõttel 14 000 eurot kahjumit 150 000 eurose käibe juures. Ettevõttes oli 5 töötajat.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee