Kadi Heinsalu • 8 august 2019 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Medicum teenis veerand miljonit kasumit

Eesti suurim erakliinik, mis koondab peamised tegevused nime Medicum Tervishoiuteenused alla, teenis mullu 13,5 mln eurose käibe juures 250 000 eurot kasumit.

Medicumi juht Tõnis Allik.  Foto: Terje Lepp

Ehkki kaua tegutsenud, toimus kaks aastat tagasi jagunemine ja seetõttu on mullust majandustulemust keeruline võrrelda 2017. aastaga. Medicum Tervishoiuteenused AS on registreeritud 19. sept 2017. Ettevõte on asutatud Medicum ASi jagunemise teel ja kuulub konsolideerimisgruppi Medicum Valduse OÜ.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee