Kadi Heinsalu • 9 august 2019 06:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Synlab jõudis imposantse kasumikasvuni

Rohkem kui 2,5 korda kasvas laboriteenuseid pakkuva Synlab Eesti OÜ kasum mullu võrreldes 2017. aastaga.

Synlabi juht Rainar Aamisepp 2014, kui ta oli veel Synlabi eelkäija Quattromed HTI Laborid OÜ juhataja  Foto: Terje Lepp

2018. aastal oli kasum 2,9 mln eurot ja aasta varem 1,1 mln eurot. Kasvas ka käive, mis mullu oli 22 mln eurot, aasta varem 18,5 mln eurot.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee