Aet Trisberg • 12 august 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Taastava Kirurgia Kliiniku kasum kasvas üle kahe korra

Eesti juhtiv veresoonte- ja plastikakirurgiale spetsialiseerunud erahaigla Taastava Kirurgia Kliinik kasvatas 2018. aastal nii käivet kui ka kasumit.

Taastava Kirurgia Kliiniku juhatuse liige ja tegevdirektor Andrus Loog.  Foto: Raul Mee

Ettevõte käive kasvas 2,76 miljonilt eurolt 2017. aastal 2,96 miljoni euroni 2018. aastal. Kasum kasvas nimetatud aastate võrdluses aga 2,4 korda tõustes 154 000 euroni (2017. aastal 65 000 eurot).

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee