Meditsiiniuudised  • 13 august 2019 08:06
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Euroopas on tänavu leetritesse nakatunud üle 90 000 inimese

Euroopas registreeriti esimese seitsme kuu jooksul veidi enam kui 90 000 leetrijuhtumit, kolmandiku võrra rohkem kui möödunud aastal kokku.

Leetrite vastu saab vaktsineerida.  Foto: Reuters/Scanpix

Nakatunutest enam kui 50 000 haigestusid leetritesse Ukrainas. Enam kui tuhat nakatunut registreeriti aga veel 12 Euroopa piirkonna riigis, sh Prantsusmaal, Itaalias, Poolas ja Bulgaaria. Suuremad leetripuhangud puhkesid muu hulgas Põhja-Makedoonias, Bosnia ja Hertsegoviinas, Leedus, Šveitsis ja Poolas, vahendasid ERR Uudised Maailma Terviseorganisatsiooni värskeid andmeid.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee