Ida-Viru Keskhaigla eilsel aastapäevaüritusel tunnustati 2019. aasta parimaid töötajaid.
IVKH neuroloog Georgi Zjablov.
  • IVKH neuroloog Georgi Zjablov.
  • Foto: Ülo Veldre
Ida-Viru Keskhaigla tähistas eile haigla 16. aastapäeva Ahtme klubis, kus juhatuse esimees Tarmo Bakler tutvustas haigla arengukava ning tunnustati 2019. aasta parimaid töötajaid.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele