Eesti Apteekrite Liit ja Eesti Proviisorite Koda saatsid Riigikogu sotsiaalkomisjonile pöördumise, milles tehakse ettepanek apteegireformi etapiviisiliseks rakendamiseks.
Eesti Proviisorite Koja juhatuse esimees Karin Alamaa-Aas.
  • Eesti Proviisorite Koja juhatuse esimees Karin Alamaa-Aas.
  • Foto: Raul Mee
Viimased ketiapteegid peaksid ettepaneku järgi lõpetama 1. aprillil 2021.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele