• 20.03.20, 07:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Laane: Kuressaares võib 30% inimesi olla koroonas

Kuressaare haigla ravijuht Edward Laane ütles Terevisiooni eetris, et tema hinnangul võib Kuressaares olla nakatunud koroonasse 30 protsenti elanikest.
Kuressaare haigla ravijuht Edward Laane.
  • Kuressaare haigla ravijuht Edward Laane.
  • Foto: mu.ee
Ta selgitas, et tema hinnang baseerub varasematel testimistel, kus tehtud testidest 24-30% olid positiivsed koroonaviirusele. Ühtlasi selgus Laane jutust, et 8 kokku 10 haiglaravile sattunud koroonahaigest on Saaremaalt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele