• 27.04.20, 11:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ravimiamet andis kahele Eesti haiglale loa remdesiviiri kasutamiseks COVID-19 raskes seisundis patsientidel

Pärast põhjalikke läbirääkimisi andis ravimiamet loa remdesiviiri kasutamiseks Eestis COVID-19 raskes seisundis patsientidel.
Põhja-Eesti Regionaalhaigla on üks Eesti haiglatest, kus saab COVID-19 patsientidel kasutada remdesiviiri.
  • Põhja-Eesti Regionaalhaigla on üks Eesti haiglatest, kus saab COVID-19 patsientidel kasutada remdesiviiri.
  • Foto: Aivar Kullamaa
Ravimit saavad vastavalt Gilead Sciences otsusele kasutada Tartu Ülikooli Kliinikum ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla ning patsiente jälgitakse hoolikalt nii ravi tulemuslikkuse kui kõrvaltoimete osas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.10.25, 16:32
Haiglad liiguvad automatiseeritud ravimikäitluse suunas
Haigla igapäevatöö keerukus ei seisne ainult patsientide ravimises, vaid ka selles, et õiged ravimid jõuaksid õigel ajal patsientideni. Iga ravim on kriitilise tähtsusega ning isegi väikesed vead annuses või ravimivalikus võivad ohustada patsiendi tervist. Haiglas liigub päevas sadu ravimeid. Nende käsitsi haldamine, komplekteerimine ja dokumenteerimine muudab protsessi keerukaks ning veaohtlikuks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele