• 30.06.20, 10:47
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kaks uut COVID-19 haiget leiti plaanilisele ravile tulijate seast

Ööpäeva jooksul leitud kahest uuesti positiivsest testist üks tehti Narva ja üks Tallinna elanikule. Mõlemad positiivsed isikud andsid testi seoses plaanilisele ravile minekuga.
Koroonaviiruse testimise punkt Narvas Kreenholmi vabriku vastas juuni alguses.
  • Koroonaviiruse testimise punkt Narvas Kreenholmi vabriku vastas juuni alguses.
  • Foto: Kadi Heinsalu
Nakatumise asjaolud on välja selgitamisel. Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 769 haigust COVID-19 põhjustava SARS-CoV-2 viiruse esmast testi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele