• 24.07.20, 09:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tegnell: "Rootsi strateegia töötab"

Viimaks ka Rootsis langeb koroonahaigete ja -surmade arv. Suvepuhkuselt naasnud riigi peaepidemioloog Anders Tegnell tunnistab, et mõni nädal tagasi ei uskunud ta, et numbrid nii kiiresti langevad.
Anders Tegnell
  • Anders Tegnell
"Me ei pruugi kunagi karjakaitset saavutada," möönab Rootsi koroonakriisi peamine kõneisik doktor Anders Tegnell, kuid peab oma strateegia tõhususe tõendiks Rootsis vähenema hakkavaid uusi juhtumeid. Yle.fi kirjutab oma loos, et karjaimmuunsuse hindamine on keeruline seetõttu, et viiruse läbipõdemisest tekkiva kaitse tõhususe ja kestuse kohta on vähe andmeid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele