• 06.08.20, 10:47
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

GALERII: ITK tähistas rinnaga toitmise nädalat piknikuga

Ida-Tallinna Keskhaiglas tähistati 5. augustil ülemaailmset rinnaga toitmise nädalat perepiknikuga.
ITK imetamisnõustajad.
  • ITK imetamisnõustajad.
  • Foto: Raigo Pajula
Ürituse eesmärk oli tunnustada imetamist ja jagada rahvusvahelist sõnumit – rinnaga toitmise toetamine aitab kaasa mitmete keskkonna ja kliimamuutuste probleemide lahendamisele.

Seotud lood

Uudised
  • 03.08.20, 11:05
Pooleaastaselt ainult rinnapiima saavate laste osatähtsus väheneb
Täielikul rinnapiimatoidul olevatekuuekuuste laste osatähtsus Eestis aasta-aastalt väheneb, ent tõusnud on osalisel ehk koos lisatoiduga rinnapiima saavate laste hulk.
Uudised
  • 06.08.19, 10:25
Hiiumaa lapsed saavad enim rinnapiima
Eesti lastest oli esimesel kolmel elukuul täielikul rinnapiimatoidul 65 protsenti ja kuue kuu vanuselt 24 protsenti lastest, selgub Tervise Arengu Instituudi (TAI) avaldatud statistikast 2018. aasta kohta.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele