• 10.09.20, 08:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinki suuromanik hakkab Margus Linnamäega ravimiäris konkureerima

Tallinki suuromanik, AS Infortar on sisenenud ravimite ja apteegikaupade hulgimüügiärisse ning nii hakatakse konkurentsi pakkuma Margus Linnamäe samas valdkonnas tegutsevale ettevõttele Magnum.
AS Tallink Grupp nõukogu esimees Enn Pant.
  • AS Tallink Grupp nõukogu esimees Enn Pant.
  • Foto: Andras Kralla, Äripäev/Scanpix Baltics
"Turu avanemine loob uusi võimalusi ja ruumi uutele turuosalistele," kommenteeris Infortari juhatuse liige Eve Pant seda, miks on loodud uus ravimiäris tegutsev tütarfirma Farmatar, kirjutas Äripäev.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele