• 14.09.20, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Järelvaadatav: Erektsioonihäired. Migreen. Nõu annavad meestearst ja neuroloog

Migreenist rääkis Ida-Viru Keskhaigla neuroloogia vanemarst Katrin Põld ning erektsioonihäiretest Tartu ülikooli kliinikumi meestearst Kristjan Pomm.
Neuroloog Katrin Põld.
  • Neuroloog Katrin Põld.
Migreen ja erektsioonihäired ei põhjusta probleeme mitte ainult magamistoas, vaid halvendavad oluliselt ka elukvaliteeti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 12:02
Inimeste tervise eest hoolitsemine on STADA eesmärk
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele