Viimase ööpäevaga vaktsineeriti Eestis seni suurim arv inimesi COVID-19 vastu ning tervise- ja tööminister Tanel Kiik avaldas lootust, et tänasega lüüakse uus rekord.
Tervise- ja tööminister Tanel Kiik.
  • Tervise- ja tööminister Tanel Kiik.
  • Foto: Liis Treimann
Sellega võiks täna õhtuks olla saavutatud olukord, kus COVID-19 vastu on vaktsineeritud rohkem inimesi kui on 12 kuu jooksul olnud esmase positiivse testi andnud inimesi.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele