• 25.02.21, 07:00

Chemi-Pharmi koroonavastane sprei on jõudmas kliiniliste uuringuteni

Mullu novembris koroonavastase sprei turuletoomisest teatanud Chemi-Pharmi sõnul on uus toode nüüdseks jõudmas kliiniliste uuringuteni, mis toimuvad Prantsusmaal ja Eestis.
Chemi-Pharmi juht Kristo Timberg.
  • Chemi-Pharmi juht Kristo Timberg.
  • Foto: Raul Mee
"Praeguse plaani järgi algavad üsna pea kliinilised uuringud Prantsusmaal ja Eestis. Tooted on uudsed ja keerulised ning töötame iga päev aktiivselt selle nimel, et jõuaksime esimese kvartali jooksul turule," ütles ettevõtte juht Kristo Timberg.

Seotud lood

Uudised
  • 05.01.21, 14:09
Chemi-Pharmi eesmärk on kasvada 5 aastaga ravimitootjaks
Eesti tõuseb sellest kriisist just meie tööstusettevõtete najal ja jõuab normaalsusesse aasta keskpaigas, ütles mullu aasta töösturiks valitud Chemi-Pharmi omanik Ruth Oltjer Äripäeva raadio saates "Tööstusuudised eetris".
Uudised
  • 30.12.20, 07:00
Aasta tööstur Ruth Oltjer: kriis on näidanud, et Eesti vajab tööstust
Aasta viimases "Tööstusuudised eetris" saates on külas tänavu aasta töösturiks valitud Chemi-Pharmi omanik Ruth Oltjer, kellega räägime uuest koroonavastasest biomaskist, aga ka paljust muust.
Uudised
  • 21.10.20, 15:30
Chemi-Pharmi tehas taheti kriisi ajal ära osta
Kui koroonaviirus kevadel maailmas laialt levima hakkas, kasvas ka nõudlus Chemi-Pharmi desinfektsioonivahendite järele. Pakkumisi tehti nii ettevõtte kogu toodangu kui ka tehase ära ostmiseks.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele