Koroonasse nakatumiste hulk kasvab Eestis pidurdamatult, mistõttu on vaja luua COVID-19 voodikohti haiglavõrku juurde, rääkis terviseameti peadirektor Üllar Lanno.
Terviseameti peadirektor Üllar Lanno.
  • Terviseameti peadirektor Üllar Lanno.
Tänahommikuse seisuga oli Eestis COVID-19 tõttu haiglaravil 510 patsienti, neist 63 intensiivravil. Haigestumuse trend on liikunud viimase kahe nädala jooksul jõudsalt põhja piirkonna poole: seal on 71% kõikidest haigusjuhtudest, mis haiglas on ja pidurdumist ei paista, rääkis Lanno pressikonverentsil. Juba praegu tegutsevad nö viimase vindi peal Ida-Tallinna ja Lääne-Tallinna Keskhaigla. Mitmel pool Eestis on haiglad, kel varem COVID-osakondi polnud, pidanud need looma.

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 08.06.26, 11:33
Regionaalhaigla otsib ülemarsti-juhatajat
Kandideerimise tähtaeg: 30.06.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele