• 26.02.21, 13:27

Haiglatesse tehakse COVID-voodikohti juurde

Koroonasse nakatumiste hulk kasvab Eestis pidurdamatult, mistõttu on vaja luua COVID-19 voodikohti haiglavõrku juurde, rääkis terviseameti peadirektor Üllar Lanno.
Terviseameti peadirektor Üllar Lanno.
  • Terviseameti peadirektor Üllar Lanno.
Tänahommikuse seisuga oli Eestis COVID-19 tõttu haiglaravil 510 patsienti, neist 63 intensiivravil. Haigestumuse trend on liikunud viimase kahe nädala jooksul jõudsalt põhja piirkonna poole: seal on 71% kõikidest haigusjuhtudest, mis haiglas on ja pidurdumist ei paista, rääkis Lanno pressikonverentsil. Juba praegu tegutsevad nö viimase vindi peal Ida-Tallinna ja Lääne-Tallinna Keskhaigla. Mitmel pool Eestis on haiglad, kel varem COVID-osakondi polnud, pidanud need looma.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele