Alates maikuust saavad kõik Eesti elanikud hakata registreerima koroonavaktsiini saamisele, ent korraga ei saa siis veel seda kõigile anda, ütles sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse.
Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse.
  • Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse.
  • Foto: Raul Mee
Küll aga täpsustas Jesse Äripäeva raadio teisipäevases hommikuprogrammis, et täisvaktsineerimiseni jõuab Eesti sügiskuudel.
Samuti rääkis Jesse, kui reaalne on Eestil hankida lisavaktsiini väljaspoolt Euroopa Liitu ja euroliidu ühislepingut.
Maris Jesset intervjueeris Igor Rõtov.
Intervjuud Maris Jessega saab kuulata siit.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele