• 11.03.21, 08:00

Aita leida Eesti parim juht!

Kaheksandat korda toimuv konkurss „Parim juht” otsib Eesti kõige eeskujulikumat juhti, kes lisaks oma ettevõttele või organisatsioonile suunab ja panustab ühiskonda laiemalt.
Aita valida parim juht!
  • Aita valida parim juht!
  • Foto: Äripäev
Oma kandidaadi saavad esitada kõik soovijad. See on hea võimalus tunnustada oma juhti või mõnda teist inspireerivat Eesti juhti. Parim juht võib töötada avalikus või erasektoris, ta on eeskuju ja inspireerib. Seda, et parimate juhtide avatusest, maailmavaatest, väärtustest, ambitsioonikusest ja tegutsemisest sõltub iga töötaja, meeskonna, organisatsiooni ja ühiskonna käekäik, rõhutavad ka konkursi korraldajad.

Seotud lood

Uudised
  • 31.10.19, 15:19
Parimate palgamaksjate TOPist leiab mitmeid ravimifirmasid
Äripäev koostas 2018. aasta andmete põhjal parimate palgamaksjate TOPi, mille esimese saja ettevõtte seas figureerivad ka mitmed ravimifirmad.
Uudised
  • 31.12.20, 09:40
Meditsiinimõjutaja 2020: Arkadi Popov
Meditsiinimõjutajaks 2020, terviseameti kriisistaabi hädaolukorra endine meditsiinijuht ja Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Arkadi Popovi sai kiita selgete sõnumite, oskusliku juhtimise ja kindlameelse tegutsemise eest.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele