• 11.03.21, 07:00

EL saab lähiajal 4 miljonit lisadoosi Pfizeri vaktsiini

Euroopa Komisjon jõudis BioNTech-Pfizeriga kokkuleppele, et järgmise kahe nädala jooksul tarnitakse liikmesriikidele neli miljonit lisadoosi COVID-19 vaktsiini, et parandada olukorda koroonaepitsentrites ja hõlbustada vaba liikumist piiril.
EL saab lähiajal neli miljonit lisadoosi Pfizeri vaktsiini.
  • EL saab lähiajal neli miljonit lisadoosi Pfizeri vaktsiini.
  • Foto: Shutterstock
Euroopa Komisjoni president Ursula von der Leyen ütles, et agressiivsete viirusetüvedega võitlemiseks ja koroonaepitsentrites olukorra parandamiseks on vaja kiiresti ja otsustavalt tegutseda.

Seotud lood

Uudised
  • 09.03.21, 15:59
Kiik: Jansseni vaktsiini müügiluba on oodata lähipäevil
Tervise- ja tööminister Tanel Kiik kinnitas täna riigikogus kõneldes, et 11. märtsil on oodata müügiluba Janssen Pharmaceuticale ning müügiloa taotlused on sees veel mitmel tootjal.
Uudised
  • 09.03.21, 12:04
Perearstidele vaktsiini jaotamise tsükkel lüheneb
Kui veebruari algusest märtsi esimese nädalani said perearstid tellida vaktsiini viienädalase tsükli kaupa, kus igal nädalal võimaldati vaktsiini järgmistes maakondades tegutsevatele perearstidele, siis märtsi teisest nädalast on seoses vaktsiinikoguste kasvuga võimalik jaotada perearstidele vaktsiini kolmenädalases ajagraafikus.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.25, 08:30
Soovid Eestis korraldada rahvusvahelist konverentsi? Eesti Konverentsibüroo tuleb appi
Teadus- või erialakonverentsi Eestisse toomine pole enam ammu vaid unistustes eksisteeriv ettevõtmine, vaid reaalsus. Oma valdkonna arendamine, teadusharu nähtavuse tõstmine rahvusvaheliselt ning kontaktide loomine on hea põhjus, miks rahvusvaheline konverents Eestisse kutsuda. Eesti hea maine erinevates valdkondades, ürituste korraldamise kogemus, riigi kompaktsus ning olemasolevad võimalused annavad hea pinnase väiksema ja keskmise suurusega konverentsi toimumiseks. Selleks, et globaalse ulatusega konverents Eestis toimuma saaks ja selle iga detail õnnestuks, tuleb appi Eesti Konverentsibüroo.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele