Koronaviiruse raviks mõeldud viirusevastase ravimi Avigan heaks kiitmine sai Jaapanis detsembris tagasilöögi pärast seda, kui tervishoiuministeerium teatas, et uuringuandmed ei olnud piisavad, vahendas Reuters.
Eesti teadlaste võimalused teha COVID-19 haiguse uuringute osas läbimurdeline avastus on sama suured kui teistel teadusrühmadel üle maailma: kõik alustasid samalt stardijoonelt. Eestlased on saanud kinnitust, et meie teaduskompetents on konkurentsis püsimiseks piisavalt kõrgel tasemel.
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?