Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eesti taotleb veel 2,6 miljonit doosi Pfizeri koroonavaktsiini
Eesti taotleb aastani 2024 veel 2,6 miljonit doosi Pfizer/BioNTech COVID-19 vaktsiini. Uus leping hõlmab ka vajalikke vaktsiinikohendusi kaitseks koroonaviiruse uute võimalike tüvede vastu.
Valitsus toetas tänasel kabinetinõupidamisel tervise- ja tööminister Tanel Kiige ettepanekut COVID-19 vaktsiini tootja Pfizer/BioNTech uue lepinguga ühinemiseks.