Nendega, kes pole veel vaktsineeritud ja vajavad mõtlemisaega või on põhimõtteliselt koroonavaktsiini vastu, kohtutakse alates 1. juunist, ütles Adlas Postimehele.
Kiirabitöötajate ametiühingu juhatuse liige, Tallinna kiirabi vaktsineerimisest keeldunud töötaja Joona Sõsa kinnitas, et ametiühing on valmis kohtusse pöörduma, kirjutas Postimees.
Eesti suuremate haiglate töötajad on valdavalt vaktsineerimisest huvitatud, otsuse tegemise eel soovitakse tutvuda tõenduspõhise infoga, selgub haiglate esindajate vastustest.
Minu emakeeles kõlaks pealkiri “Pole süsti, pole tööd”. Sellise väljendiga tähistatakse olukorda, kus vaktsineerimata töötaja jääb tööst ilma, kirjutab Ants Nõmper, EllexRaidla juhtivpartner; HealthFounders mentor.