Ühendused kutsuvad üles võtma 20. juunil hetk, et mälestada neid, kes on surnud COVID-19 tõttu. Üle Eesti helisevad sel päeval kl 12 kirikukellad.
20. juunil mälestatakse COVID-19 tõttu lahkunuid
  • Foto: Shutterstock
Alljärgnevalt sotsiaalkaitseministri, tervise- ja tööministri, haridus- ja teadusministri, siseministri, Sotsiaalministeeriumi, Eesti Kirikute Nõukogu, Eesti Linnade ja Valdade Liidu, Eesti Haigekassa, Eesti Haiglate Liidu, Eesti Arstide Liidu, Eesti Õdede Liidu, Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu ja Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni ühine avaldus.

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 08.06.26, 11:33
Regionaalhaigla otsib ülemarsti-juhatajat
Kandideerimise tähtaeg: 30.06.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele