Autor: Meditsiiniuudised • 7. juuli 2021

Karmen Joller: COVIDi vastu tuleks vaktsineerida ka lapsed

Perearst Karmen Jolleri hinnangul on eesmärk vaktsineerida koroonaviiruse vastu 70 protsenti täiskasvanud elanikkonnast madal, sest ka lapsed haigestuvad ning kannavad viirust edasi.
Perearst Karmen Joller leiab, et vaktsineeritutele peaks tekkima teatud hüved võrreldes vaktsineerimisest keeldujatega.
Foto: Liis Treimann

Seega peaks vaktsineerimisel vaatama kogu ühiskonda ning immuniseerima ka lapsi, ütles Karmen Joller "Vikerhommikus". Arsti arvates kõik vaktsineeritud loevad ning ta väga ootab, et ka tema kaks alla kümne-aastast last samuti vaktsineeritud saaksid.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Mu.ee toetajad:
Kadi HeinsaluMeditsiiniuudiste peatoimetajaTel: 6670 451
Violetta RiidasMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 454
Margot VentMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 446
Kristiina KäitMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 58552330
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862
Minna Liisi LiivrandMeditsiiniuudiste sündmuste projektijuhtTel: 6670 230
Maarja KõrvMeditsiinimeedia müügijuhtTel: 5257708