• 14.07.21, 09:56

Valikukomisjon sõelus välja terviseala asekantsleri parima kandidaadi

Riigikantselei tippjuhtide valikukomisjon valis eile, 13. juulil välja sotsiaalministeeriumi asekantsleri kolmest finaali jõudnud kandidaadist ühe.
Valikukomisjon sõelus välja terviseala asekantsleri parima kandidaadi
  • Foto: Shutterstock
Tippjuhtide valikukomisjon esitas tervise- ja tööministrile ametisse nimetamiseks ühe kandidaadi. Tema nime aga kantselei ei avalda, sest kandidaadi ametisse nimetamine on veel terviseministri otsuse taga.

Seotud lood

Uudised
  • 30.06.21, 13:00
Maris Jesse kohale 7 kandidaati
Sotsiaalministeeriumi asekantsleri konkursile laekus seitse avaldust. Maris Jesse uuesti ametisse ei kandideeri.
Uudised
  • 13.05.21, 13:21
Millised väljakutsed ootavad ees uut terviseala asekantslerit?
Riigisekretär kuulutas välja avaliku konkursi sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsleri ametikoha täitmiseks ning loetles ka väljakutsed, mis ees ootavad.
Uudised
  • 06.07.21, 16:13
Jesse kohale jätkab kandideerimist kolm isikut
Sotsiaalministeeriumi asekantsleri konkursile laekus seitse avaldust, neist kolm pääses 5. juunil edasi teise vooru.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele