• 29.07.21, 13:50

Kooliõed imestavad jokutamise üle laste kaitsesüstimisel

Kuigi haridusministeerium annab soovituse lapsi alates 12. eluaastast koroonaviiruse vastu vaktsineerida, paneb teadmatus ja aeglane tegutsemine koolirahva küsima, kas laste ja noorte vaktsineerimine on ikka riigi jaoks prioriteet.
Kooliõed imestavad jokutamise üle laste kaitsesüstimisel
Nädal tagasi, kui Kunda ühisgümnaasiumi kooliõde võttis initsiatiivi ja alustas õpilaste vaktsineerimist, tervitas eestvedamist ka haridusministeerium, kirjutab Äripäev, kes vahendab oma esimest maakondlikku uudistekanalit Lääne-Virumaa Uudised. Kaitsepookimist aitas koolis läbi viia S Silmarõõm OÜ.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele