Ainult tellijatele
Autor: Meditsiiniuudised • 22. detsember 2021
Ainult tellijatele

Ravimiamet peab 23aastase mehe äkksurma seost vaktsiiniga võimalikuks

Ravimiamet peab ühes eelmisel nädalal saadud vaktsiini kõrvaltoime teatises kirjeldatud 23aastase mehe äkksurma seost vaktsiiniga võimalikuks, ent rõhutab, et äkksurma tekkele võis kaasa aidata ka rütmihäire ägenemine müokardiidi tõttu.

Ravimiamet peab 23aastase mehe äkksurma seost vaktsiiniga võimalikuks.
Autor: Shutterstock

Saadud teatises kirjeldati 23-aastase mehe äkksurma kuu pärast teist Comirnaty vaktsiiniannust. Lahangul tuvastati müokardiit. Pool aastat varem oli patsiendil diagnoositud südame rütmihäire (bigeminaalne ventriklulaarne ekstrasüstoolia), ent perearsti suunatud kardioloogi konsultatsioonil patsient ei käinud.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Mu.ee toetajad:
Kadi HeinsaluMeditsiiniuudiste peatoimetajaTel: 6670 451
Violetta RiidasMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 454
Margot VentMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 446
Triin Tabur Meditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 455
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862
Hanna SultsMeditsiiniuudiste sündmuste projektijuhtTel: 6670 385
Maarja KõrvMeditsiinimeedia müügijuhtTel: 5257708