Ühe kuuga on veidi üle 4700 inimese täitnud digiloos elundite loovutamise tahteavalduse, mis on viiendiku rohkem kui enne novembri keskel alanud vastavat kampaaniat, teatas tervisekassa.
Elundiloovutuse tahteavaldusi saavad  teha kõik inimesed.
  • Elundiloovutuse tahteavaldusi saavad teha kõik inimesed.
  • Foto: Shutterstock
Praegu on tahteavaldusi kokku 27 100. Eesmärk on saada tahteavaldus kolme aasta jooksul veel vähemalt 50 000 inimeselt. Novembri keskel alanud elundidoonorluse kampaania „Elu pärast” vältel on digiloos elundite loovutamise tahteavalduse täitnud inimesi lisandunud veidi üle 4700, mis tähendab üle 20% kasvu võrreldes kampaaniaeelse seisuga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 09:09
AI-lahendus eemaldab tervishoiust kõige ajamahukama osa tööst
Tänaseks paljude sektorite tööd hõlbustanud AI on jõudnud tervishoidu ning loonud lahenduse, mis aitab arstidel dokumenteerimisele kuluvat aega kordades vähendada. “See pole enam tulevikustsenaarium, vaid reaalselt kasutatav tööriist, mis suudab arstivisiidi põhjal koostada mitte ainult sissekande, vaid ka suure osa vajalikust dokumentatsioonist,” räägib ettevõtte Connected juhatuse liige Kaupo Kuusk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele