Ajas üha olulisemaks muutuvast patsientide rollist andsid konverentsil "Meditsiin 2022" ülevaate kliinikumi õenduse ja patsiendikogemuse juht Ilona Pastarus ja Eesti Reumaliidu esindaja Ingrid Põldemaa.
Ingrid Põldemaa, reumaliidu esindaja.
  • Ingrid Põldemaa, reumaliidu esindaja.
  • Foto: Raul Mee
Patsiendid kaasati esimesena Kuressaare haiglas 2018. aasta juulis. Veidi hiljem loodi nõukoda TÜ Kliinikumi juurde ning järgnesid Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Pärnu haigla ja Viljandi haigla.

Seotud lood

Uudised
  • 20.12.19, 12:09
Tänavu moodustati patsientinõukojad kolmes haiglas
Tänavu moodustati patsientide nõukojad kolmes Eesti haiglas – Kuressaare haiglas, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas ja Tartu Ülikooli Kliinikumis.
Uudised
  • 01.03.21, 11:09
Pärnu haiglas alustas patsientide nõukoda
Selle aasta alguses alustas tööd Pärnu haigla patsientide nõukoda, mis on viies omataoline Eestis.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele