• 26.04.22, 12:00

Ravimiretsepte saab pikendada 19 Eesti apteegis

Tänu 2019. aastal alanud pilootprojektile pakub mulluse seisuga 19 Eesti apteeki perearstikeskuste ja EMO töökoormuse vähendamiseks iseteenindusliku kioski vahendusel ravimiretseptide pikendamise teenust.
Ravimiretsepte saab pikendada 19 Eesti apteegis.
  • Ravimiretsepte saab pikendada 19 Eesti apteegis.
  • Foto: Andero Kalju
Tervishoiumaastikul on olnud pikaajaline puudus perearstidest ja teistest esmatasandi tervishoiu spetsialistidest, kelle poole patsient oma murega tavaliselt esimesena pöördub. Apteegis aga töötavad laiapõhjaliste teadmistega proviisorid, kes aitavad patsientidel ravimeid õigesti kasutada, õpetavad neid kergemate terviseprobleemide korral end ise aitama ning osutavad haiguste hindamise ja ennetamise teenuseid, mis võimaldavad haigusi hinnata ja ennetada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.10.25, 18:56
Ida-Tallinna Keskhaigla kuulutab välja enampakkumise ruumide üürile andmiseks Ravi tänaval
Ida-Tallinna Keskhaigla Aktsiaselts kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise Tallinnas Ravi tn 27 asuvate ruumide üürile andmiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele