• 27.10.22, 14:00

Suurem osa koroonapositiivsetest satub Soomes haiglasse mõne muu haiguse tõttu

Ehkki Soome haiglates on hetkel peaaegu rekordarv - ligi tuhat - koroonapositiivseid patsiente, on suurem osa neist haiglasse sattunud mõne muu haiguse tõttu. Märtsi lõpus oli haiglates veidi üle tuhande koroonapositiivse patsiendi.
Suurem osa koroonapositiivsetest satub Soomes haiglasse mõne muu haiguse tõttu.
  • Suurem osa koroonapositiivsetest satub Soomes haiglasse mõne muu haiguse tõttu.
  • Foto: Shutterstock
Soome tervise ja heaolu instituudi (THL) tervisekaitseosakonna direktori Otto Helve sõnul on ootuspärane, et kui epideemia on paljude nakatumistega staadiumis, nakatuvad ka sellised inimesed, kes satuvad haiglasse mingil muul põhjusel kui raske koroona, vahendas yle.fi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele