Terviseameti epiidülevaatest ilmneb, et möödunud nädalal suri COVID-19 tõttu 23 ja gripi tõttu kaks patsienti. SARS-CoV-2 viiruse sisaldus reovees on märkimisväärselt tõusnud üle poole asulaproovidest on punasel tasemel.

- Koroona tõttu suri 23 ja gripi tõttu kaks inimest.
- Foto: Shutterstock
Möödunud nädalal haigestus ägedatesse respiratoorsetesse nakkustesse 7089 inimest, kellest 35,8% olid lapsed. Kokku registreeriti 1283 gripi- ja 3125 COVID-19-juhtumit (819 laboratoorselt kinnitatud ja 2306 kliiniliselt diagnoositud).
Seotud lood
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.