• 20.01.23, 07:00

Gripi intensiivsus ja COVID-19 levimus Lätis vähenevad

Lätis vähenesid sealse haiguste ennetamise ja tõrje keskuse (SPKC) andmeil eelmisel nädalal nii gripi internsiivsus kui ka COVID-19 levimus.
Lätis vähenesid sealse haiguste ennetamise ja tõrje keskuse (SPKC) andmeil eelmisel nädalal nii gripi internsiivsus kui ka COVID-19 levimus.
  • Lätis vähenesid sealse haiguste ennetamise ja tõrje keskuse (SPKC) andmeil eelmisel nädalal nii gripi internsiivsus kui ka COVID-19 levimus.
  • Foto: Shutterstock
Kokku registreeriti eelmisel nädalal 417,2 grippi haigestumist 100 000 elaniku kohta (nädal varem 744,8 juhtu), enim haigestusid 0–4aastased lapsed. Alates gripihooaja algusest oktoobris on Lätis laboratoorselt kinnitatud 658 grippi haigestumist ja perearstid on teatanud 2247 kliiniliselt kinnitatud juhtumist, gripi tõttu on surnud 37 inimest, kirjutas Läti rahvusringhääling.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.10.25, 18:56
Ida-Tallinna Keskhaigla kuulutab välja enampakkumise ruumide üürile andmiseks Ravi tänaval
Ida-Tallinna Keskhaigla Aktsiaselts kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise Tallinnas Ravi tn 27 asuvate ruumide üürile andmiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele