• 28.04.23, 14:30

Ametnikud saavad sageli põhipalgale lisaks priske lisatasu

Rahandusministeerium avalikustas reedel riigiametnike 2022. aasta palgad koos lisatasudega, mida on aasta jooksul makstud pea kõigile kõrgetele sotsiaal- ja tervisevaldkonna ametnikele.
Ametnikud saavad sageli põhipalgale lisaks priske lisatasu
  • Foto: mato181
Selles osas moodustab erandi 18. juulist ametisse astunud Peep Peterson, kelle põhipalk oli mullu 7000 eurot kuus. Peterson ei saanud juurde muutuvpalka (näiteks lisatasu, preemia) või lisatasu (näiteks ületunnitöö eest). Sotsiaalministeeriumi kantsler Maarjo Mändmaa seevastu sai mullu 8380 eurot muutuvpalka. Tema põhipalk mullu oli 6363 eurot. Terviseala asekantsler Heidi Alasepp sai lisaks põhipalgale (5727 eurot kuus) muutuvpalka ehk preemiat 5000 eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele