• 04.07.23, 09:00

Tartu Tervishoiu Kõrgkool ja Eesti Lennuakadeemia osalevad üheskoos roheprojektis

Kaks kõrgkooli, Eesti Lennuakadeemia ja Tartu Tervishoiu Kõrgkool panevad seljad kokku, et leida nii õppuritele kui töötajatele keskkonnasõbralikke lahendusi.
Kõrgkoolide töötajad peavad läbima uue õppeaasta alguses keskkonnateadlikkuse koolituse.
  • Kõrgkoolide töötajad peavad läbima uue õppeaasta alguses keskkonnateadlikkuse koolituse.
  • Foto: Shutterstock
Kõrgkoolide töötajad peavad läbima uue õppeaasta alguses keskkonnateadlikkuse koolituse, et mõtestada oma käitumist õppeasutuses kui rohelises kontoris ning tähtsustada oma rolli eeskuju näitajana, teatas Tartu Tervishoiu Kõrgkool.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.05.25, 10:27
Ortopro: kuidas pidev õppimine ja 3D-tehnoloogia viivad Eesti proteesinduse tippu?
Kui Stanislav Haugasmägi 1993. aastal proteesitehasesse tööle asus, ei osanud ta arvata, et just sellest algab elukestev teekond, millel jooksul toob just tema Eestisse proteesimaailma tipplahendused. Täna on Ortopro nimi, mis tähendab valdkonnas mitte ainult kogemust ja täpsust, vaid ka pidevat arengut ja rahvusvahelist haaret.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele