• 13.07.23, 13:05

Kliinik32 mullune kasum kahanes üle poole võrra

Kliinik32 hambaravikliiniku majandusaruandeaasta järgi nende müügitulu kasvas 4,6 miljonilt 5,1 miljonini, majandusaasta kasum taas kahanes üle poole võrra, 2022. aasta kasum oli 71 156, eelmisel perioodil oli see 188 263 eurot.
Fotol: Kliinik32 üks omanikke ja arst Lauri Vahtra kliiniku ruumides Tallinnas Tornimäe kaksiktornides.
  • Fotol: Kliinik32 üks omanikke ja arst Lauri Vahtra kliiniku ruumides Tallinnas Tornimäe kaksiktornides.
  • Foto: Andres Haabu
Ettevõte kirjutab oma mulluses majandusaasta aruandes, et OÜ Kliinik32 põhitegevusala on hambaravi osutamine. Kliinik32 on Eesti üks esinduslikum ja kvaliteetsema teenusega implantoloogia- ja parodontoloogia keskuseid, kus lisaks kirurgilistele protseduuridele ja igemehaiguste ravile pakutakse kõrgel tasemel hambaravi-, ortodontia-, proteesi- ja suuhügienisti teenuseid, kirjutas ettevõte oma mulluses majandusaasta aruandes.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele