• 21.08.23, 15:17

Residentuuri järelkonkursil laekus täiendavalt avaldusi 9 erialale

Augusti lõpus korraldas Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkond järelkonkursi, et residentuuri õppekohti täita. Lõplikult selgub septembri alguses, missugustele erialadele jäid kohad kas osaliselt või täielikult täitmata.
Residentuuri järelkonkursil laekus täiendavalt avaldusi 9 erialale
  • Foto: Tartu ülikool
Meditsiiniteaduste valdkonna kommunikatsioonispetsialist Alice Loki sõnul on tänase seisuga meditsiiniteaduste valdkonna residentuuri järelkonkursile laekunud avaldused järgmistele erialadele:

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele